Wybrane projekty

Centr Upak

Dla firmy Centr Upak zaprojektowaliśmy, a także wdrożyliśmy serwis B2B oparty o cms Drupal w wersji 7.

Pflegehilfe Schweiz AG

Dla naszego klienta, firmy Pflegehilfe Schweiz AG stworzyliśmy stronę internetową opartą o cms Drupal w wersji 7.

Privatecare24

Dla naszego klienta, firmy Private Care 24 Sp. z o.o. przeprowadziliśmy optymalizację strony internetowej opartej o cms Drupal w wersji 7, a także dodaliśmy dodatkowe funkcjonalności.

Urząd Miasta Gliwice

Dla Urzędu Miasta Gliwce w ramach naszej współpracy rozwijamy i nadzorujemy stronę gliwice.eu opartą o system cms Drupal 6.

Ruch palikota

Dla posła Ruchu Palikota Wincentego Elsnera przygotowaliśmy nową odsłonę graficzną strony wraz z nowymi funkcjonalnościami opartymi o system cms Drupal.

Arexim Packaging

Dla firmy Arexim Packaging z Warszawy przygotowaliśmy projekt strony internetowej wraz z jej realizacją w systemie cms Drupal.

Passionata

Passionata to internetowy sklep specjalizujący sie w sprzedaży bielizny damskiej. Nasze prace przy tym projekcie polegały na zaprojektowaniu szaty graficznej sklepu.

Chantelle Paris

Chantelle Paris to sklep internetowy sprzedający bieliznę damską. Nasze prace polegały na zaprojektowaniu szaty graficznej sklepu.

Victoria Chemicals

Victoria Chemicals to dystrybutor produktów ropopochodnych, chemicznych i nawozów sztucznych. Przygotowaliśmy dla nich projekt graficzny strony.

ZAKSA

Dla ZAKSY Kędzierzyn Koźle wielokrotnego Mistrza Polski i zdobywcy Pucharu Polski stworzyliśmy projekt graficzny oficjalnej strony klubowej.

Strefa imprez

Strefa imprez to portal w którym można znaleźć informacje o repertuarze kin, teatrów, wydarzeń sportowych czy imprez klubowych. Stworzyliśmy dla niego projekt logotypu, a także szatę graficzną strony.

Morawin

Morawin to firma zajmująca się usługami ogólnobudowlanymi. Przygotowaliśmy dla niej projekt logotypu, a także projekt graficzny strony.

Lang systems

Lang Systems jest firmą oferującą szerokiej gamie klientów z całego świata usługi związane z tłumaczeniami. Dla ich potrzeb stworzyliśmy prosty i przejrzysty projekt graficzny strony, ale także projekt logotypu.

Lang szkoła języków obcych

Szkoła językowa Lang to nowoczesna i jedna z największych szkół językowych na Opolszczyźnie i Dolnym Śląsku.Przygotowaliśmy dla niej przejrzysty i funkcjonalny projekt graficzny strony.

SAK opony

Firma SAK to importer i dystrybutor amerykańskich opon samochodowych. Stworzylismy dla niego sklep internetowy oparty o platformę Magento.

Kreowanie stylu

Dla Akademii Wizażu i stylizacji z Opola przygotowaliśmy stronę firmową. Do jej stworzenia użyliśmy system CMS Drupal, a zakres prac nad stroną obejmował przygotowanie funkcjonalności strony.

Apgeo - geodezja

Dla naszego partnera biznesowego firmy APGEO z Wrocławia przygotowaliśmy witrynę prezentującą w przejrzysty sposób ofertę i zrealizowane projekty firmy. Firma działa w branży geodezyjnej i geoinformatycznej.